Для людей з вадами зору

Гранти та Міжнародна технічна допомога

Грантовий проект "Зміцнення самозабеспечення переміщених осіб та громад,що постраждали від конфлікту в Україні"

Грантовий конкурс мікропроектів посольства Німеччини в Україні

ГРАНТОВА ДОПОМОГА ПО ПРОЕКТАХ ЛЮДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ПРОГРАМИ “КУСАНОНЕ”

Постійно діючі грантові програми та залучення додаткових ресурсів для регіонального та місцевого розвитку

Міжнародна технічна допомога

Довгострокові та щорічні проекти та програми МТД, в яких можуть брати участь реципієнти області

Перелік донорських організацій.doc

Перелік проектів міжнародної технічної допомоги, які реалізуються на території Херсонської області

Рекомендації по оформленню проектних пропозицій

Інформація про залучення Міжнародної технічної допомоги на території Голопристанського району у 2018 році

Законодавство:

Постанова КМУ від 15 лютого 2002 р. № 153 “Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги”


Конкурс грантів на підтримку антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях:

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс «Підтримка антикорупційних ініціатив на регіональному та місцевому рівнях». Дедлайн – 31 серпня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/grants/46836/bull/.

UN Women Ukraine шукає партнерів:

UN Women Ukraine збирає пропозиції щодо просування прав людини та гендерної рівності через мобілізацію громад задля розширення можливостей жінок та дівчат. Дедлайн – 5 серпня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/grants/46921/bull/.

Програма ЄС «ERASMUS для молодих підприємців»:

Торгово-промислова палата України запрошує представників бізнесу прийняти участь в інформаційному дні присвяченому програмі транскордонного обміну «ERASMUS для молодих підприємців» (COSME). Захід відбудеться 25 липня 2018 року (початок реєстрації 10.00 год., кімната 101) в стінах Торгово-промислової палати України за адресою м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/46956/bull/.

Вебінар «Типові помилки фінансової звітності донору»:

24 липня 2018 року Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) проведе вебінар «Типові помилки фінансової звітності донору». Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/47006/bull/.

Молодіжний обмін на Кіпр:

ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає шістьох учасників на міжнародний молодіжний обмін «WWWith.E+Games.welCOMe/inclusion»! Подія відбуватиметься з 11 по 20 жовтня 2018 року на Кіпрі. Дедлайн – 27 липня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/47005/bull/.

Ознайомча подорож до Іспанії:

Програма Culture Bridges організовує тижневу ознайомчу подорож до Іспанії для представників організацій, які працюють у секторі культури та креативних індустрій України, планують подавати заявку на конкурс «Креативної Європи» в 2019 році, а також посилити або встановити нові партнерства з європейськими організаціями. Дедлайн – 30 липня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/47004/bull/.

Менторська програма з адвокації в медіа:

New Media Advocacy Project (NMAP) спільно з International Partnership for Human Rights (IPHR) запрошують подавати заявки на участь у 10-місячній менторській програмі, покликаній допомогти активістам в створенні і розповсюдженні матеріалів для ефективної адвокації в медіа. Дедлайн – 25 липня 2018 року. Більш детальна інформація за посиланнямhttp://gurt.org.ua/news/trainings/46977/bull/.

Премія соціальних проектів:

Команда PROactive за підтримки Міністерства молоді та спорту України запрошує подати свій соціальний проект на щорічний український Оскар у сфері соціальних проектів. Нововведення цього року – спеціальна премія «Ідея». Церемонія нагородження відбудеться 8 грудня в Одеському оперному театрі. Встигни подати заявку до 29 серпня на сайті http://www.awards.org.ua. Більш детальна інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/competitions/46702/bull/.Премія Social Project Awards-2018 у сфері соціальних проектів України

Премія у сфері соціальних проектів та інновацій для талановитих громадських діячів, що формують майбутнє країни.

Пріоритети конкурсу: розвиток українського громадянського суспільства, соціальні інновації, здоровий спосіб життя, розвиток територій, рівні можливості, культура, екологія та урбаністика.

Кінцевий термін подачі заявок: 29 серпня 2018 року.

Від одного претендента може бути подано не більше трьох соціальних проектів.

Детальніша інформація про премію: Social Project Awards-2018 https://awards.org.ua/.

Щорічна премія «Земля Жінок» від Фонду Yves Rocher на підтримку екологічних проектів

Оголошено прийом заявок у рамках щорічної премії «Земля Жінок» від Фонду Yves Rocher, яка направлена на підтримку жінок, які виступають за збереження природи і біорізноманіття.

Пріоритети конкурсу: збереження природи, екологія, біорізноманіття.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 вересня 2018 року.

Максимальний розмір призу: 10 тис. євро.

Детальніша інформація про конкурс: Премія "Земля Жінок"

Конкурс грантів від Вишеградського фонду

Триває конкурс грантів для фінансової підтримки проектів, що сприяють процесам демократизації в країнах, від Вишеградського фонду.

Пріоритети конкурсу: регіональний розвиток, міжнародна співпраця, культурне різноманіття, сучасне мистецтво, розвиток підприємництва та соціального підприємництва, сталий розвиток у Центральній та Східній Європі.

Кінцевий термін подачі заявок: 1 жовтня 2018 року.

Детальніша інформація про конкурс: Visegrad+Grants.


Конкурс грантів у рамках проекту USAID «Агросільрозвиток» на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в ОТГ

Оголошено конкурс грантів у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку (Агросільрозвиток)» на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах.

Пріоритети конкурсу: розвиток бізнесу, вдосконалення надання комунально-побутових послуг, розвиток туризму і гостинності, розвиток аграрної маркетингової інфраструктури, впровадження енергоефективних технологій на території ОТГ.

Кінцевий термін подачі заявок: 28 грудня 2018 року.

Сума гранту: від 270 тис. до 675 тис. гривень.

Детальніша інформація про конкурс: Проект USAID "Агросільрозвиток"


Демократичні гранти від Посольства США

Постійно діючий конкурс проектних заявок від Посольства США для громадських організацій, що сприяють розвитку та освіті громадянського суспільства в Україні.

Пріоритети конкурсу: розвиток громадянського суспільства, верховенство права, громадська освіта та адвокація, розв’язання конфліктів та зміцнення довіри, громадянська освіта.

Кінцевий термін подачі заявок: заявки приймаються на постійній основі.

Середня сума гранту: від 5 тис. до 15 тис. доларів.

Детальніша інформація про конкурс: Democracy Small Grants