Для людей з вадами зору

«Державний фонд регіонального розвитку»

1. УМОВИ УЧАСТІ у попередньому конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та проектів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, додаток 1.

2. ПЕРЕЛІК інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, наданих для участі у попередньому конкурсному відборі таких проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році в Херсонській області (станом на 23 вересня 2020 року), додаток 2.

3. ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами) (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/196-2015-%D0%B...).

4. НАКАЗ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 24 квітня 2015 року № 80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіональ-ного розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0488-15#Text).

5. РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови обласної державної адміністрації від 16 липня 2020 року № 548 «Про затвердження Положення про відбір проектів «Всеукраїнського громадського бюджету» Херсонської області», зареєстроване Південним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Одеса) 27 липня 2020 року за № 145/154 (https://drive.google.com/drive/folders/1swux-AUj2T...)

6. ОГОЛОШЕННЯ щодо початку конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу (https://www.minregion.gov.ua/press/news/minregion-rozpochynaye-konkursnyj-vidbir-proyektiv-regionalnogo-rozvytku-shho-finansuvatymutsya-za-koshty-yes/).