Для людей з вадами зору

Відбудеться вебінар «Щеплення дітей з інвалідністю»

15 березня 2021 р.

Багато хто з батьків хвилюється, приймаючи

рішення про вакцинацію своїх дітей. Авжеж, у вирії інформації про

щеплення немало міфів та страшилок. Найбільш чутливі до цих питань

батьки діток з інвалідністю.

Хто і як створює Національну стратегію безбар’єрного простору України

11 березня 2021 р.
До роботи над Національною стратегією зі створення безбар’єрного простору долучилося вже понад 150 експертів з усієї України. Вони працюють в тематичних групах за шістьма напрямками, охоплюючи різні сфери безбар’єрності: від фізичної до цифрової. Пакет експертних пропозицій стане основою проєкту Нацстратегії безбар’єрності.

Презентовано напрацювання до проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

11 березня 2021 р.

Презентація пропозицій до проєкту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні відбулася а засіданні міжвідомчої робочої групи Кабінету Міністрів за участі Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та першої леді Олени Зеленської.

Мінрегіон запрошує до громадського обговорення проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні

11 березня 2021 р.
Мінрегіон пропонує долучитися до громадського обговорення проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, розробленого міжвідомчою робочою групою Кабінету Міністрів України за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

Головною відповіддю на COVID-19 є вакцинація, а не локдаун – Президент

9 березня 2021 р.
Питання вакцинації проти COVID-19 в Україні та ситуацію з протидією поширенню коронавірусу обговорили на традиційній селекторній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського.