Для людей з вадами зору

Інформація про здійснення регуляторної діяльності у Голопристанському районі за 2017 рік

ІНФОРМАЦІЯ

про здійснення регуляторної діяльності

в Голопристанському районі за 2017 рік

Реєстр діючих регуляторних актів Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області станом на 01 січня 2018 року опубліковував одне розпорядження голови районної державної адміністрації, що носить регуляторний характер, а саме розпорядження від 30 грудня 2013 року № 539 “Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області”. Дане розпорядження відноситься до діяльності центру з надання адміністративних послуг.

13 квітня 2017 року на запрошення Голопристанської районної ради з метою інформаційно-роз'яснювальної роботи в ході методичної наради “День голови” завідувач сектору державної регуляторної служби у Херсонській області проінформувала присутніх голів сільських рад про методику складання регуляторних актів, одним із нововведень якої є “Платформа ефективного регулювання”,

19 травня 2017 року за зверненням Сектору Державної регуляторної служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі органам місцевого самоврядування направлено методичні рекомендації по розробці аналізу регуляторного вприву та сформовано і надіслано Сектору Державної регуляторної служби в електронному вигляді інформацію щодо проектів рішень органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік, аналізи регуляторного впливу та проекти супровідних листів на Державну регуляторну службу України.

На виконання статті 7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 22 листопада 2017 року затверджено та висвітлено на офіційному сайті районної державної адміністрації план підготовки проектів регуляторних актів та план-графік відстеження результативності діючих регуляторних актів на 2018 рік.

04 грудня 2017 року на виконання Плану-графіку відстеження результативності діючих регуляторних актів Голопристанської районної державної адміністрації на 2017 рік, затвердженого 25 листопада 2016 року, відділом з питань надання адміністративних послуг Голопристанської районної державної адміністрації проведено періодичне відстеження результативності регуляторного акту розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 грудня 2013 року № 539 “Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області”. Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту висвітлено на офіційному сайті районної державної адміністрації в розділі “Регуляторна діяльність” та направлено департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації.

На виконання листів Сектору державної регуляторної служби України у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі від 06 грудня 2017 року № 13.20/191/17 та від 06 грудня 2017 року № 13.20/192/17 направлено інформацію про перелік прийнятих районною державною адміністрацією і органами місцевого самоврядування регуляторних актів у 2017 році та інформацію щодо затверджених планів діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік по районній державній адміністрації та органах місцевого самоврядування.

За матеріалами управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації