Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я

Станом на 01 травня 2017 року на обліку в управлінні соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації перебуває 3226 осіб, які отримують соціальні виплати, з них: 2520 сім’ї з дітьми, 350 внутрішньо переміщених осіб, (74 з яких отримують грошову адресну допомогу); 445 малозабезпечених сімей; 261 особа, яка отримує соціальні послуги та допомоги, 4865 сімей, які звернулися за оформленням субсидії на 2017 рік на житлово - комунальні послуги та скраплений газ на.

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває 8068 осіб, 202 учасника АТО, 4 інваліда війни 3 групи (АТО), 4 сім’ї загиблих військовослужбовців – учасників АТО.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації виявлено 1533 одиноких та одиноко проживаючих громадянина, чисельність фактично обслуженого населення складає 1358 осіб. Функціонують два відділення: відділення соціальної допомоги вдома та відділення денного перебування, які обслуговують 283 та 1075 особу, відповідно.