Новини туристичної Голопристанщини

Середина вересня, а на чорноморському узбережжі – аншлаг.

Не дивлячись на те, що літо вже минуло погода на Голопристанщині тішить закоханих у морський відпочинок, чим вони з радістю користуються.

На вихідні 09-10 вересня 2017 року, що минули у рекреаційній зоні Чорного моря зовсім не відрізнялися від липневих і серпневих, хіба що більшість торгових точок вже закриті.

Кількість неорганізованих відпочиваючих достатня, вільних місць під парасольками немає. Море дуже тепле, температура води досягала 25°C. на відміну від вересня 2016 року, коли температура води буда лише 19°C. Туристи є і з інших областей України, але переважна більшість – це саме херсонці, які на вихідні вирішили відпочити. Цей факт підтверджує і тяганина на трасі до морського узбережжя.