Новини туристичної Голопристанщини

Всеукраїнська експедиція учнівської та студентської молоді

"Моя Батьківщина – Україна"

У жовтні місяці в Голопристанському районі пройшов І (районний) етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина Україна», основним завданням якого є виховання в молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу.

Для участі у першому етапі подано 11 робіт з 10 шкіл району. Кращі роботи, які стали переможцями за 5 напрямками, прийняли участь в обласному етапі експедиції "Моя Батьківщина – Україна".

За результатами підведених підсумків обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина - Україна", в якому було представлено 76 робіт з 16 районів Херсонської області, робота "Живу для всіх, як мати научила" учнів Новозбур'ївської школи № 3 Романенко Іллі та Шершень Олесі (керівник Власенко Олена Анатоліївна) посіла ІІ місце за напрямком "Духовна спадщина мого роду". Робота "Традиції та звичаї малокардашинців", яку виконали учениці 9 класу Клефос Аліна та Луцяк Іванна (керівник Щербина Оксана Володимирівна) Малокардашинської школи зайняла ІІ місце за напрямком "Із батьківської криниці". Робота пошукової групи учнів у складі: Ватутіна Івана, Кисель Антоніни, Михайленко Діани, Мошкіна Дениса, Нікіщенка Владислава, Пасічніка Радіона, Петровського Валерія, Тонкого Руслана (керівник Яценко Валентина Олексіївна) Нововолодимирівської школи "За славу і волю боролися віками, хоробрі і відважні, що звались козаками" посіла ІІ місце за напрямком "Козацькому роду нема переводу". ІІІ місце за напрямком "З попелу забуття" посіла робота "У мужності нема віку, у подвигу нема кінця" учнів 10 та 11 класу Кисель Тамари, Сороченко Дар'ї, Альхимової Юлії та Жихаренко Анастасії Нововолодимирівської школи.

Вітаємо переможців.

Управління агропромислового

та економічного розвитку

Голопристанської районної державної

адміністрації Херсонської області

Середина вересня, а на чорноморському узбережжі – аншлаг.

Не дивлячись на те, що літо вже минуло погода на Голопристанщині тішить закоханих у морський відпочинок, чим вони з радістю користуються.

На вихідні 09-10 вересня 2017 року, що минули у рекреаційній зоні Чорного моря зовсім не відрізнялися від липневих і серпневих, хіба що більшість торгових точок вже закриті.

Кількість неорганізованих відпочиваючих достатня, вільних місць під парасольками немає. Море дуже тепле, температура води досягала 25°C. на відміну від вересня 2016 року, коли температура води буда лише 19°C. Туристи є і з інших областей України, але переважна більшість – це саме херсонці, які на вихідні вирішили відпочити. Цей факт підтверджує і тяганина на трасі до морського узбережжя.

Край, в якому я живу

З 21 вересня 2017 року по 15 січня 2018 року пройшов І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу", метою якого є виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу.

В конкурсі прийняли участь три музеї при навчальних закладах Голопристанського району: музей історії села Долматівка, музей історії села Нововолодимирівка та музей історії села Старозбур'ївка.

Учасникам конкурсу бажаємо успіхів у II турі.