Анкети вільних земельних ділянок на території Голопристанського району, придатних для реалізації інвестиційних проектів

Анкета вільної земельної ділянки площею 12.9 га (на території Долматівської сільської ради, с.Сліпушинське)

Анкета вільної земельної ділянки площею 13.6 га (на території Долматівської сільської ради, с.Зеленотропинське)

Анкета вільної земельної ділянки для будівництва тваринницьких об’єктів площею 14 га (на території Садівської сільської ради на південний захід від с.Братське(Індустріальне)

Анкета вільної земельної ділянки для будівництва тваринницьких об’єктів площею 3 га (на території Садівської сільської ради на північ від с.Садове)

Анкета вільної земельної ділянки для будівництва тваринницьких об’єктів площею 3 га (на території Садівської сільської ради на північ від с.Братське (Індустріальне)

Анкета вільної земельної ділянки для будівництва тваринницьких об’єктів площею 2 га (на території Садівської сільської ради на північ від с.Садове)

Анкета вільної земельної ділянки 143.6га(на території Садівської сільської ради