Для людей з вадами зору

Адміністративні послуги

Інформація про Центр надання адміністративних послуг

Центр надання адміністративних послуг є постійно діючим робочим органом районної державної адміністрації, утворений з метою забезпечення надання адміністративних послуг у Голопристанському районі. Адміністративні послуги надаються через адміністратора шляхом його взаємодії з суб`єктами надання адміністративних послуг.

Адреса Центру:

вул. 1 Травня, буд. № 67. м. Гола Пристань, Херсонська область, 75600.

e-mail: tsnap@gopri-rda.gov.ua

тел.: 0954870864

Основні завдання Центру

1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.

2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

3. Забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в Центрі звертається до адміністратора - посадової особи районної державної адміністрації, яка організовує надання адміністративних послуг.

Кадровий склад відділу з питань надання адміністративних послуг

Тег table

1.

Альохіна Альбіна Русланівна

начальник відділу

2.

Борискіна Тетяна Михайлівна

адміністратор

3.

Кравченко Тетяна Анатоліївна

адміністратор

4. Вишняк Юлія Вікторівна
адміністратор

Основні завдання адміністратора

1. Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг.

2. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України "Про захист персональних даних".

3. Видача або забезпечення надсилання через засоби поштового зв’язку суб’єктами звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.

4. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання.

5. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень.

6. Надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом.

Графік прийому суб 'єктів звернень у Центрі надання адміністративних послуг

Тег table

Понеділок

з 09.00 до 16.00

Вівторок

з 09.0 0 до 16.00

Середа

з 08.00 до 20.00

Четвер

з 09.00 до 16.00

П’ятниця

з 08.00 до 15.00

Без перерви на обід