Зміни з 01 січня 2021 року щодо призначення державних соціальних допомог, пільг та субсидій!

12 січня 2021 р. / Новини

З 1 січня 2021 року соціальні послуги надаватимуться в об’єднаних громадах

З початку 2021 року, у зв’язку з децентралізацією, змінюються підходи щодо прийняття документів для призначення різних видів соціальних допомог, усі територіальні громади підключаються до програмного комплексу "Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада" для виконання функцій з надання адміністративних послуг соціального характеру із застосуванням електронного документообігу.

Так, з 1 січня 2021 року для отримання різних видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та компенсацій громадяни звертаються до територіальної громади. Документи приймаються посадовими особами виконавчого органу та посадовими особами центру надання адміністративних послуг, які в свою чергу забезпечують їх передачу до органів соціального захисту населення районних державних адміністрацій. Виключення становлять лише документи, що надсилаються поштою або подаються в електронному вигляді

З 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчих органів або через ЦНАП, виключно з формуванням електронної справи.

За матеріалами УСЗН та ОЗ

Голопристанської РДА