Засідання комісії з питань захисту прав дитини

8 листопада 2018 р. / Новини

На засіданні були присутні: члени комісії.

На порядок денний засідання було винесено 5 питань з них: 1- про припинення перебування у прийомній сім’ї дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 – про створення на базі прийомної сім`ї дитячого будинку сімейного типу і влаштування до нього на спільне проживання, виховання та утримання трьох дітей, позбавлених батьківського піклування, 1 – про взяття під соціальний супровід родину, в якій проживають двоє малолітніх дітей, 1 – про призначення піклувальника над неповнолітньою дитиною, 1- про позбавлення батьківських прав матері відносно її малолітньої дитини.

Доповідала по даним питанням начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірина Писарєва.

За результатами розгляду даних питань були прийняті відповідні рішення.

За матеріалами служби у справах дітей районної державної адміністрації