Засідання комісії ТЕБ і НС

8 лютого 2019 р. / Новини

08 лютого 2019 року в приміщенні Голопристанської районної державної адміністрації відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Богачука.

Було заслухано сім питань. Зокрема затверджено; план роботи місцевої комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2019 рік Також було затверджено план підготовки до пропуску весняного льодоходу, паводків та повені у 2019 році.

Розглянуто питання про створення та накопичення матеріальних резервів для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню, про визначення, закріплення та затвердження місць масового відпочинку населення на водних об'єктах Голопристанського району; забезпечення проведення виробничого контролю якості та безпечності питної води централізованого водопостачання, про розробку схем санітарного очищення населених пунктів, та визначено перелік осіб, які підлягають навчанню з питань цивільного захисту.