Для людей з вадами зору

Винагрода за працю


8 листопада 2019 р. / Новини

07 листопада 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук та заступник голови районної державної адміністрації Олена Антюшина завітали до опорного закладу освіти "Новозбур'ївська школа №1" з приємною місією.


Віктор Михайлович особисто привітав та вручив відзнаку Міністерства освіти і науки України — нагрудний знак "Василь Сухомлинський" директору опорного закладу освіти "Новозбур'ївська школа №1" Марсак Лідії Григорівні, висловивши слова вдячності за багаторічну віддану працю.

Даною відзнакою Міністерства освіти і науки України нагороджуються наукові, науково-педагогічні і педагогічні працівники, а також інші особи за значний особистий внесок у розвиток загальної середньої освіти, які досягли визначних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, науковому та навчально-методичному забезпеченні загальної середньої освіти, підготовці висококваліфікованих педагогічних кадрів.
Лідія Григорівна керівник опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1» з 2001 року, викладач біології, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Провідною ідеєю керівника опорного закладу «Новозбур’ївська школа №1» є творчий пошук, спрямований на утвердження патріотизму й національної гордості, впровадження національних традицій, відродження української культури, виховання моральних якостей людини, формування здорового способу життя.
Щороку вихованці закладу беруть участь у предметних олімпіадах, турнірах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, у Всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних конкурсах і отримують перемоги районного, обласного та Всеукраїнського рівнів.
Велику увагу Лідія Григорівна надає розвитку матеріальної бази закладу, звичайна сільська школа забезпечена двома комп’ютерними класами, підключена до мережі Інтернет, має сучасний кабінет хімії, біології, інтерактивні дошки та мультимедійні проектори. В рамках Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» створено чотири навчальні кабітети для 1-х та 2-х класів з технічним обладнанням.
Трудова діяльність Марсак Лідії Григорівни відзначена багатьма нагородами.
У 1989 році за сумліну плідну працю, нагороджена значком «Відмінник народної освіти України» .
У 2000 році за вагомий внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України.
Особиста високопрофесійна робота керівника опорного закладу освіти Новозбур’ївська школа №1» неодноразово відзначалася нагородженням Почесними Грамотами Голопристанської райдержадміністрації та Грамотою Голопристанської районної ради, стипендією «Флагмани шкіл Херсонщини».
Марсак Лідія Григорівна висококваліфікована та компетентна людина, користується авторитетом і повагою колег.
Керівництво району бажає Лідії Григорівні здоров'я, незгасимої енергії та бадьорості духу.