Відділ освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади

5 квітня 2018 р. / Вакансії

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації

оголошує конкурс на зайняття вакантної посади
державної служби категорії "В" - провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту

Голопристанської районної державної адміністрації

Херсонської області

Загальні умови

Посадові обов’язки:

Провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації відповідно до посадової інструкції:

1. Організовує роботу з надання пропозицій, розроблення та виконання програм економічного і соціального та культурного розвитку району на короткостроковий, середньостроковий періоди, державних і районних програм розвитку культури, нормативно-правових актів щодо стратегічного планування розвитку відповідних галузей.

2. Здійснює аналіз стану і тенденцій розвитку сфери культури району.

3. Бере участь у підготовці відповідних інформаційних матеріалів з питань, що належать до компетенції відділу.

4. Проводить роботу по забезпеченню на території району реалізації державної політики у сфері культури, мистецтва, з питань охорони культурної спадщини, бібліотечної та клубної справи.

5. Організовує та забезпечує контроль, аналіз та оцінку стану справ в закладах культури та у відділі.

6. Розробляє поточні та бере участь у підготовці перспективних планів роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації.

7. Надає необхідну методичну допомогу керівникам закладів культури у виконанні завдань, доручень.

8. У межах наданої компетенції забезпечує підготовку проектів рішень та пропозицій керівництву на виконання доручень органів виконавчої влади вищого рівня;

9. Бере участь у розробленні нормативних та організаційно-методичних документів;

10. Здійснює ведення діловодства у відділі та забезпечує виконання контрольних документів.

11. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції.

12. Виконує інші доручення начальника відділу.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад - 3500,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за минулий рік;

7) Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Дата, час і місце проведення конкурсу:

24 квітня 2018 року о 15:00 год.

за адресою: 75600, Херсонська область,

місто Гола Пристань,

вулиця 1 Травня, 41.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Єфіменко Оксана Вікторівна

тел. (05539)2-24-94,

email: vd-osvita@gopri-rda.gov.ua

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

1. Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи

3. Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння вирішувати комплексні завдання;

2) здатність працювати в декількох проектах одночасно.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

5. Особисті компетенції

1) наполегливість;

2) уважність до деталей.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації";

3) Закон України "Про освіту";

4) Закон України "Про загальну середню освіту";

5) Закон України "Про дошкільну освіту".

6)Закон України "Про позашкільну освіту".

7) Закон України "Про культуру".

8) інші нормативно-правові акти.