Відбулося покладання квітів до Дня Гідності та Свободи

20 листопада 2020 р. / Новини

Сьогодні, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи, керівництво району зібралося біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, щоб згадати ті страшні події 2013-2014 років, вшанувати пам’ять про Героїв, які відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави, віддавши найцінніше - власне життя!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи.

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які відстоювали незалежность нашої держави, її розвиток в європейському співтоваристві, захист демократичних цінностей у боротьбі за людську та національну гідність громадян України.

Єдиним символом Революції гідності був прапор України.

Єдиним духовним помічником і вдохновителем– національний гімн.

Українці, як свідчать героїчні сторінки історії, ніколи не змиряться з несправедливістю, беззаконням і приниженням людської гідності, бо вони свято бережуть традиції визвольної боротьби волелюбних предків, зцементовані кровʼю полеглих героїв.

Згадаймо сьогодні патріотів, які поклали на вівтар свободи й української державності своє життя, і памʼятаймо: в наших руках доля країни і ми маємо зробити все можливе для її духовного й економічного відродження!

????????Дозвольте висловити велику вдячність тим, хто у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

????????Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян.

????????Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Від щирого серця бажаємо усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

????????Миру всім нам!

????????Слава Україні!