Відбулась щотижнева обласна селекторна нарада щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області

11 грудня 2019 р. / Новини

09 грудня 2019 року відбулась щотижнева обласна селекторна нарада при голові обласної державної адміністрації Юрію Гусєву щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області.

Від Голопристанської районної державної адміністрації взяли участь у нараді голова районної державної адміністрації Костянтин Золотаревський, перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, заступник голови районної державної адміністрації Олена Антюшина, голова районної ради Віталій Соловйов, начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Галина Козакова, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталя Волошина, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Валерій Котюк, начальник відділу агропромислового розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Іраїда Левченко.

На початку наради Юрій Гусєв представив голів районних державних адміністрацій, які відповідно до Розпоряджень Президента були призначеніна минулому тижні.
Також були обговорені шляхи вирішення актуальних питань розвитку області, серед яких: забезпечення якісною питною водою населених пунктів області, де використовується привізна вода, підключення шкіл області до високошвидкісного Інтернету та стан виконання державної програми забезпечення житлом дітей сиріт.
На завершення слово надали голові Верхньорогачицької районної державної адміністрації, який поінформував про проблемні питання розвитку свого району.

За підсумками наради головам районних державних адміністрацій, головам міст, об’єднаних територіальних громад надані відповідні доручення та наголошено на персональній відповідальності за виконання завдань