Відбулась обласна селекторна нарада щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області

13 січня 2020 р. / Новини

Сьогодні відбулась обласна селекторна нарада при голові обласної державної адміністрації Юрію Гусєву щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області.

Від Голопристанської районної державної адміністрації взяли участь у нараді голова районної державної адміністрації Костянтин Золотаревський, заступник голови районної державної адміністрації Олена Антюшина, голова районної ради Віталій Соловйов, заступник голови районної ради Іван Басараб, головний лікар комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня Владислав Житнюк, головний лікар комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Євген Шацило та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Нараду було присвячено обговоренню питання створення гідних умов проживання у Херсонській області мешканців АР Крим та внутрішньо переміщених осіб, а саме надання освітніх послуг, оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку, а також застосування телемедичних технологій у процесі надання медичних послуг.
Розглянуто питання створення в області житлового містечка для мешканців АР Крим та внутрішньо переміщених осіб. Місцем розташування попередньо визначено місто Генічеськ. Заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Козир продемонстрував учасникам наради проект будівництва та озвучив попередні розрахунки.
На останок слово надали голові Каланчацької районної державної адміністрації, який озвучив проблемні питання розвитку свого району та шляхи їх вирішення.

За підсумками наради головам районних державних адміністрацій, головам міст, об’єднаних територіальних громад надані відповідні доручення та наголошено на персональній відповідальності за виконання завдань.