Відбулась обласна селекторна нарада щодо обговорення питання проведення в області призову громадян на строкову військову службу

11 грудня 2019 р. / Новини

09 грудня 2019 року перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, військовий комісар Голопристанського військового комісаріату Олександр Лукомець, головний спеціаліст юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Дмитро Сумленний та старший дільничий, капітан поліції Євген Антонов взяли участь в обласній селекторній нараді при заступнику голови обласної державної адміністрації Вадиму Чабану щодо обговорення питання проведення в області призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

В ході наради обговорювались проблемні питання, що виникають в кожному районі під час проведення в області призову громадян на строкову військову службу та шляхи їх вирішення.

Працівниками Голопристанського військового комісаріату спільно з правоохоронними органами району постійно проводяться заходи по оповіщенню громадян, які підлягають проходженню строкової служби.