УВАГА!!!Конкурс на зайняття вакантної посади

28 серпня 2019 р. / Вакансії

ОГОЛОШЕННЯ
Голопристанська районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста відділу організаційної роботи та

з питань внутрішньої політики апарату

Голопристанської районної державної адміністрації

Херсонської області

Загальні умови

Посадові обов’язки:

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політикиапарату районної державної адміністрації відповідно до посадової інструкції:

1. Бере участь у підготовці проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації з питань компетенції відділу.

2. Забезпечує моніторинг суспільно – політичної ситуації в районі, узагальнює інформацію про основні події суспільно – політичного життя в районі для подальшого інформування обласної державної адміністрації.

3. Приймає участь у підготовці матеріалів для проведення єдиного дня інформування населення.

4. Сприяє роботі політичних партій і громадських організацій.

5. Приймає участь у проведенні районних заходів по відзначенню державних свят.

6. Бере участь у підготовці матеріалів з питань внутрішньої політики та організаційної роботи для висвітлення їх у засобах масової інформації.

7. Забезпечує в межах своїх повноважень виконання законодавства про свободу віросповідання.

8. Розглядає за дорученням голови районної державної адміністрації питання, в тому числі звернення громадян, що належать до компетенції відділу.

9. Здійснює організаційне забезпечення апаратних нарад, оформлення доручень голови районної державної адміністрації.

10. За дорученням керівництва бере участь у засіданнях виконавчих комітетів сільських рад, нарад, семінарів.

11. Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації за дорученням керівника апарату районної державної адміністрації може виконувати інші обов’язки, що віднесені до компетенції відділу.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад - 4900,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною (до 18 січня 2022 року)

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за минулий рік;

7) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Додаткові (необов’язкові) документи

заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування

Приміщення Голопристанської районної державної адміністрації (75600, Херсонська область,

місто Гола Пристань,

вулиця 1 Травня, 41).

16 вересня 2019 року о 10:00 год.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Калабуха Тетяна Олександрівна

тел. (05539) 2-10-42,

email: vd-kadr@gopri-rda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи

____________

3. Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

5. Особисті компетенції

1) креативність та ініціативність;

2) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації".