Урочистості до Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера

6 грудня 2018 р. / Новини

Сьогодні, 06 грудня, на базі військової частини А 1764 (Голопристанський район, с.Олександрівка) відбулись урочистості до Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера.

В заходах взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Антюшина, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Валерій Котюк.
Олена Миколаївна у своїй промові привітала військовослужбовців від імені Голопристанської районної державної адміністрації та Голопристанської районної ради та побажали всім захисникам Голопристанщини мужнoсті, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах, міцного фізичного здоров’я і морального спокою, успіхів у тактичній підготовці та виконанні бойових завдань, надійних тилів і всіх земних благ.

Представники райдержадміністрації передали військовим вітання від хлібовиробників району у вигляді запашного хліба та смаколиків, а районним будинком культури, керівник Лариса Короленко, була організована та проведена концертна програма.

Чудові пісні заспівали вокалістки вокальної студії Голопристанського районного будинку культури керівник Галина Маменко.