Урочисті заходи до Дня захисника України

16 жовтня 2020 р. / Новини

День Захисника України є справжнім святом самовідданості і

благородства, що так органічно поєдналося з іншими святами, які також

відзначають в цей день – Покрови Пресвятої Богородиці і Днем

українського козацтва.

Богородиця стала Покровителькою для воїнів легендарної Української Повстанської Армії.

Під її захист стають і новітні герої.

Усі ті, хто сьогодні повертає повагу та честь до звання військового.

З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Максим Жакулін та заступник голови районної ради Іван Басараб.

«Захист України – це праця, покликання і присяга самому собі всього українського народу: волонтерів, медиків, військових, мирних громадян , які підтримують армію.

Саме в цьому сила наших захисників: сила робити те, що іноді здається неможливим, - спільна сила нескореності і перемоги!», зазначив Максим Юрійович.

Тож, шановні ветерани, учасники бойових дій, військовослужбовці, усі ті, хто надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави - дозвольте висловити найщиріші вітання та побажання доброго здоров’я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій - в ім’я миру та спокою на українській землі.

Мирного неба над головою усім нам!

Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

Пам’ятаймо про полеглих, вклоняємося живим…

Слава Україні!

Героям Слава!