Управління агропромислового та економічного розвитку Голопристанської районної державної адміністрації оголошує проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В"

14 грудня 2018 р. / Вакансії

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Посадові обов’язки:

Державний реєстратор сектору державної реєстрації відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації відповідно до посадової інструкції:

1. Забезпечує реалізацію державної політики і повноважень органу виконавчої влади у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

2. Здійснює державну реєстрацію юридичних осіб незалежно від їх організаційно - правової форми, форми власності та підпорядкування, що знаходяться на території району, а також фізичних осіб-підприємців, що проживають на території району, шляхом внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

3. Передача органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування повідомлень та відомостей з реєстраційних карток про вчинення реєстраційних дій, які передбачені законом.

4. Формування, ведення та забезпечення зберігання реєстраційних справ.

5. Проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичних осіб та державної реєстрації зміни імені та/або місця проживання фізичних осіб-підприємців.

6. Проведення державної реєстрації припинення юридичних осіб та державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичними особами-підприємцями.

7. Розглядає звернення громадян та юридичних осіб з питань, що належать до його компетенції, прийняття відповідних рішень.

8. Надає консультації з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та інформування населення через засоби масової інформації.

9. Готує інформаційні, довідкові та інші матеріали з питань застосування законодавства.

10. Бере участь у підготовці відповідних інформаційних матеріалів з питань, що належать до компетенції сектору.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 4100 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Безстроково.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1.Копія паспорта громадянина України;

2.Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3.Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту;

5. Заповнену особову картку встановленого зразка;

6. Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за минулий рік;

7. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Місце, час та дата проведення конкурсу:

09 січня 2019 року, початок о 10:00 год.

За адресою: 75600, Херсонська обл., місто Гола Пристань, вул. 1 Травня, 67

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Єрмоленко Тетяна Вікторівна,

тел. (05539) 2-63-34,

email: vd-agroprom@gopri-rda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1.Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (юридична)

2.Досвід роботи

3.Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетенції

Вимоги

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

5. Особисті компетенції

1) креативність та ініціативність;

2) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації";