Участь в обласній селекторній нараді

9 жовтня 2019 р. / Новини

08 жовтня 2019 року, відбулась обласна селекторна нарада з Директором департаменту економічного та регіонального розвитку обласної державної адміністрації Суворовим С.О. з обговорення наступних питань:
- Про реалізацію державної політики у сфері реформування системи надання адміністративних послуг, налагодження ефективної співпраці між райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування, щодо забезпечення надання адміністративних послуг мешканцям області через утворення ЦНАПів при органах місцевого самоврядування;
- Виконання Плану заходів із забезпечення реформування системи надання адміністративних послуг у Херсонській області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 30 вересня 2019 року №660.

Від Голопристанської районної державної адміністрації взяли участь у нараді перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, керівник апарату районної державної адміністрації Світлана Галига, начальник відділу з питань надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Альбіна Альохіна.
В ході наради районним державним адміністраціям та об’єднаним територіальним громадам області було надано практичні рекомендації щодо передачі та функціонування центрів надання адміністративних послуг при об’єднаних територіальних громадах.