Участь в обласній селекторній нараді

9 жовтня 2019 р. / Новини

07 жовтня 2019 року відбулась обласна селекторна нарада при голові обласної державної адміністрації Юрію Гусєву щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області.

Від Голопристанської районної державної адміністрації взяли участь у нараді перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук, заступник голови районної державної адміністрації Олена Антюшина, керівник апарату районної державної адміністрації Світлана Галига, голова районної ради Віталій Соловйов, т.в.о.начальника відділу агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Юлія Риженко, начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Галина Козакова, начальник відділу прогнозування доходів та соціального забезпечення захисту населення фінансового управління районної державної адміністрації Вікторія Форманюк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Валерій Котюк.
У ході наради було розглянуто наступні питання порядку денного:
- про результати роботи робочої групи з проведення аудиту використання земель державної та комунальної власності на території Херсонської області,
- про узагальнення плану робіт з ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності на 2020 рік,
- про забезпечення пільгового перевезення дітей з багатодітних родин,
- про роботу "гарячої телефонної лінії" щодо скарг на діяльність закладів освіти в області,
- про підключення шкіл області до мережі Інтернет,
- про реалізацію Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення",
- про реалізацію державної політики у сфері реформування системи надання адміністративних послуг.
За підсумками наради головам районних державних адміністрацій, головам міст, об’єднаних територіальних громад надані відповідні доручення та наголошено на персональній відповідальності за виконання завдань.