Участь в обговоренні проблемних питань на території Бехтерської ОТГ

13 серпня 2019 р. / Новини

12 серпня 2019 року, на запрошення громадянина Федорченка С.М. жителя с. Бехтери, перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Галина Козакова, начальник відділу агропромислового розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Іраїда Левченко взяли участь в обговоренні проблемних питань на території Бехтерської ОТГ.

Одним із ключових питань, які піднімались на зібранні було розгляд земельних питань комунальної власності.
В ході заходу були також розглянуті спірні питання стосовно повноважень органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування із земель комунальної власності громадянам для всіх потреб.

Оскільки право на виділення земельних ділянок із земель комунальної власності має виключно Бехтерська ОТГ, на зборах прийнято рішення, сільській раді урегулювати питання щодо можливості виділення громадянам вільних земель для їх потреб та доповісти громаді на наступних зборах через місяць.