Участь у обласній селекторній нараді

12 серпня 2019 р. / Новини

Сьогодні, 12 серпня 2019 року, відбулась обласна селекторна нарада при голові обласної державної адміністрації Юрію Гусєву щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку Херсонської області.

Від Голопристанської районної державної адміністрації взяли участь у нараді перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Богачук, заступник голови райдержадміністрації Олена Антюшина, керівник апарату районної державної адміністрації Світлана Галига, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Валерій Котюк, т.в.о. начальника фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Артем'єва, начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Анастасія Мальцева, заступник Гладківського сільського голови Василій Кондратюк.

У ході наради було розглянуто наступні питання порядку денного: про затвердження графіка будівництва лікарських амбулаторій в області; про незадовільний стан дорожнього покриття та забезпечення покосу узбіччя автомобільних доріг області; про стан підготовки закладів освіти до роботи в новому 2019/20 навчальному році; про заходи щодо прискорення забезпечення необхідними фахівцями виконавчих органів ОТГ та організації громадських робіт в області; про стан виконання завдань, визначених дорученнями та розпорядженнями голови обласної державної адміністрації.
На початку наради очільник області Юрій Веніамінович звернув увагу на питання, що стосуються аудиту земельних ділянок, обслуговування громадян і надання адміністративних послуг населенню.
За підсумками наради головам районних державних адміністрацій, головам міст, об’єднаних територіальних громад надані відповідні доручення та наголошено на їх персональній відповідальності за виконання завдань.