Триває реалізація проектів з розвитку охорони здоров’я у сільській місцевості

5 жовтня 2018 р. / Вакансії

2 жовтня, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України провело селекторну нараду з областями щодо виконання завдань, передбачених заходами з розвитку системи охорони здоров'я у сільській місцевості.

Від Херсонщини у заході взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик.

Обговорювали перелік проектів, що фінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

Так, у 2018 році на реалізацію проектів з державного бюджету передбачено 31239,8 тис грн, загальний обсяг субвенції Херсонської області становить 156199,0 тис грн.

На сьогодні сформовано перелік проектів будівництва комунальних закладів охорони здоров`я, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів вказаної субвенції, який затверджено наказом Мінрегіону України від 7 вересня 2018 року № 234. До переліку включено 25 першочергових проектів на Херсонщині.

Сума коштів державної субвенції складає 131760,0 тис грн, а решта 14640,0 тис грн – співфінансові кошти з місцевих бюджетів.

Для надання населенню сільської місцевості комплексної, відповідної якості, первинної медичної допомоги, передбачено побудувати 56 лікарських амбулаторій, капітально відремонтувати – 44 та реконструювати – 18.

Також передбачене придбання автотранспорту для існуючих лікарських амбулаторій загальною сумою 12500 тис

За матеріалами Херсонської обласної державної адміністрації