Тренінг навчальної програми ФАО "Ґрунтозберігаючі технології у землеробстві" Farmer Field School (Польова школа фермера)

11 грудня 2019 р. / Новини

11 грудня 2019 року в міському палаці "Сузір'я" міста Гола Пристань відбулася теоретична частина восьмого тренінгу Польової школи фермера “Управління родючістю ґрунту”, що є частиною проекту «Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зон України», та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

На заході були присутні: перший заступник голови районної державної адміністрації, т.в.о. начальника управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації та спеціалісти управління, кандидати сільськогосподарських наук, доценти кафедри землеробства та гербології НУБіП, представники інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського, завідувач лабораторії охорони ґрунтів від ерозії, представники фермерських господарств різних районів,ЗМІ та інші.

Теоретична частина тренінгу була представлена юрисконсультами, провідними науковцями галузі, експертами ФАО та фермерами, що ознайомили аудиторію із результатами напрацювань з технологій управління полезахисними лісосмугами.

На заході також було запропоновано бізнес-кейс – оптимізація та ефективне вирішення проблеми, пов’язаної з тим, що на півночі країни лісосмуги заростають деревами й чагарниками, а на півдні мають місце неконтрольовані вирубки деревини.
Захід пройшов в теплій обстановці. Всі бажаючі мали змогу задати свої запитання та отримати відповіді – поради, які можна застосувати в подальшій роботі.