Семінар-навчання «Виконання власних повноважень об'єднаною територіальною громадою у сфері соціального захисту населення»

6 грудня 2017 р. / Новини

06 грудня 2017 року управлінням соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації проведено семінар-навчання «Виконання власних повноважень об'єднаною територіальною громадою у сфері соціального захисту населення» для представників ОТГ.

У заході взяли участь Реутенко В.М. - керівник апарату районної державної адміністрації, Козакова Г.В. – начальник УСЗН та ОЗ, начальники відділів та головні спеціалісти УСЗН та ОЗ, голови ОТГ Бурак М.І.(Бехтерська ОТГ), Корольова С.В.(Чулаківська), голова Добропільської сільської ради Зуденков С.І., фахівці соціальної роботи Гладківської, Добропільської, Долматівської, Нововолодимирівської сільських рад, Бехтерської та Чулаківської ОТГ.

У ході семінару вивчалися та обговорювалися наступні питання:

• нормативи чинного законодавства;
  • єдиний методологічний підхід до створення структур і штатів виконавчих органів ОТГ у сфері соціального захисту;
  • надання соціальних послуг в ОТГ (два варіанти);
  • взаємодія виконавчих органів ОТГ з управлінням соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації, підготовка до укладання угоди щодо обміну даними між ОТГ та УСЗН;
  • підготовка та опрацювання пакету документів для отримання різних видів соціальної допомоги, підтримки (пільги, субсидії, державна соціальна допомога, грошові виплати, компенсації, реабілітаційні послуги, отримання ТЗР, тощо);
  • затвердження програмних заходів на 2018 рік, відповідно до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки та довгострокової районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки, які забезпечать підтримку та соціальний захист громадян пільгових категорій ОТГ.

Для кожної ОТГ підготовлено та надано пакет документів по усім відпрацьованим питанням зі зразками оформлення, вимогами, законодавчою базою, механізмом співпраці.

Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації