Проведено апаратну нараду при голові Голопристанської районної державної адміністрації Тетяні Гасаненко

15 квітня 2019 р. / Новини

Сьогодні, 15 квітня 2019 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Тетяни Гасаненко, за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Богачука, заступника голови райдержадміністрації Олени Антюшиної, керівника апарату райдержадміністрації Світлани Галиги та керівників самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації, відбулась апаратна нарада.

На порядку денному були обговоренні питання про виконання завдань, що витікають з рішень засідання колегії обласної державної адміністрації 09 квітня поточного року та доручень голови обласної державної адміністрації за підсумками наради з головами районних державних адміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад.

Також, були обговоренні актуальні питання, що виникають під час робочого процесу.

Визначено проблеми та шляхи їх вирішення.