Проведене чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

15 травня 2019 р. / Новини

14 травня 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації, голови комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації за участю начальника відділу захисту прав дітей, профілактичної діяльності, організації роботи з базою даних та діловодством служби у справах дітей обласної державної адміністрації Швед Т.А. проведене чергове засідання комісії.

На порядок денний засідання було винесено 13 питань: вчинення правочинів, щодо надання дозволу на реалізацію нерухомого майна, яке на праві користування належить малолітній дитині, надання висновків щодо недоцільності поновлення батьківських прав матерів, призначення опікуна над малолітніми дітьми, щодо неналежного виконання батьківських обов`язків матір`ю відносно малолітньої дитини та матір’ю неповнолітньої дитини, довлаштування до прийомної сім’ї дитини, позбавленої батьківського піклування, питання щодо позбавлення батьківських прав матері, щодо малолітньої дитини.

Доповідала з даних питань начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірина Писарєва.

За результатами розгляду прийняті відповідні рішення.