Проекти міжнародної технічної допомоги які діють у 2017 році

28 вересня 2017 р. / Новини

Проект USAID/Партнерство заради інновацій «Розвиток сімейних ферм, об’єднаних в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи» (з 2015 року впроваджується Міжнародним благодійним фондом «Добробут громад» у співпраці з компанією Данон Україна, Дніпропетровською обласною громадською організацією «Сільськогосподарська консультаційна служба» за підтримки Данон Екосистем Фонду (Франція), Хайфер Інтернешнл (США) та Департаменту закордонних справ, торгівлі та розвитку/SOCODEVI (Канада). За підтримки проекту на Херсонщині створюються сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи молочарського напрямку та сімейні молочні ферми, які отримують сучасне обладнання для збору та охолодження молока.

Німченко Віктор – координатор Проекту

Тел.: +38 050 494 18 35

E-mail: dasha.lysak@gmail.com.

Проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні» впроваджується канадською неурядовою організацією SOCODEVI за підтримки Уряду Канади, Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади (МЗСТР), Данон Екосистем Фонду (Франція), Компанії «Данон» в Україні, МБФ «Добробут громад», Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровська консультаційна служба» та реалізовується для вирішення труднощів, які стоять перед малими та середніми виробниками молока шляхом створення та посилення існуючих кооперативів, що пропонують послуги, необхідні для ефективної системи молочного виробництва.

Німченко Віктор – координатор Проекту

Тел.: +38 050 494 18 35

E-mail: dasha.lysak@gmail.com.

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агентство США з міжнародного розвитку USAID). Проект спрямований на підтримку економічного зростання через підвищення конкурентоздатності аграрних виробників та створення більш сприятливого бізнес-середовища в аграрному секторі задля покращення добробуту мешканців сільських територій. Проект сприятиме формуванню кращих умов для діяльності малих і середніх аграрних підприємств завдяки зміцненню інституційної спроможності Міністерства аграрної політики та продовольства України до реалізації реформ в аграрному секторі, створенню прозорих нормативно-правових засад в сфері земельних відносин, а також впровадженню реформ, що дозволять модернізувати системи зрошення земель.

Микола Гриценко – керівник напряму розвитку аграрних ринків

Тел.: +38 050 383 55 54

E-mail: mhrytsenko@ukraineards.com.

Дмитро Бєлон - менеджер грантів

Тел.: +38 067 674-24-43

E-mail: dbielon@ukraineards.com

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) фінансується Урядом Канади через Канадське Міністерство закордонних справ торгівлі та розвитку Канади а також Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку.

Загальною метою Проекту є розвиток і зміцнення можливостей дрібних виробників плодоовочевої продукції та маркетингового ланцюга через покращення потенціалу виробників маркетингових зав’язків а також відносин між учасниками ринку. За рахунок впровадження Проекту його учасники матимуть можливість отримати безкоштовний доступ до інформації щодо сучасних технологій вирощування плодоовочевої продукції, ведення прибуткового та безпечного навколишнього середовища. Створюватимуться маркетингові групи для розвитку та підтримки можливостей виробників щодо виходу на високовартісні ринки.

Синюк Олександр Дмитрович,

тел.(050)6038583

E-mail: mail@ndovira.com

Контакт центр: 0 800 500 184

Сайт Проекту: uhbdp.org

Проект міжнародної організації «International Trade Centre» (Всесвітня Організація Торгівлі (СОТ) і ООН (за допомогою UNCTAD)) направлений на підвищення конкурентоспроможності підприємств малого та середнього бізнесу з виробництва плодоовочевої продукції з метою сприяти їх виходу на нові міжнародні ринки. Крім того, у рамках Проекту розроблятиметься стратегія експорту овочів з Херсонщини.

З метою підвищення рівня обізнаності сільського населення, в тому числі з питань створення та розвитку сільськогосподарських кооперативів, впровадження новітніх технологій, системи контролю якості та безпечності харчової продукції, в регіоні проводяться навчально-практичні семінари, круглі столи та інші заходи із залученням сільськогосподарських дорадчих служб та експертів проектів міжнародної технічної допомоги.

Коломойцева Олена – Національний менеджер Проекту ITC в Україні

Тел.: +38 050 957 77 86

Сайт Проекту: www.intracen.org

E-mail: itcukraine@intracen.org

МАШАВ – це Агентство з розвитку міжнародного співробітництва при Міністерстві Закордонних Справ Держав Ізраїль. Завданням МАШАВ є боротьба з голодом, хворобами, злиднями в країнах третього світу. МАШАВ прагне сприяти світовому господарському та соціальному прогресу шляхом підготовки кваліфікованих фахівців і передачі сучасних технологій. За допомогою МАШАВа державні діячі країн, що розвиваються вчаться знаходити вирішення нагальних проблем з урахуванням конкретних місцевих культурних і соціальних реалій, економічного потенціалу, природних ресурсів та регіональних пріоритетів.

Основна частина діяльності МАШАВ спрямована на поширення нових сільськогосподарських технологій з метою боротьби із голодом та бідністю, від яких потерпають мільйони людей у країнах, що розвиваються.

Освітні програми МАШАву розраховані на людей із різним рівнем підготовки та професійного досвіду. Вони передбачають, що випускники: викладачі та фермери, інженери та службовці місцевих органів управління, фахівці з регіонального планування самі у майбутньому стануть поширювачами отриманих знань у своїх країнах.

На місцях фахівці МАШАВу проводять виїзні курси. Навчання поширюється на ті галузі знань, у котрих Ізраїлю вдалося досягти істотних успіхів: сільське господарство, організація життя аграрних регіонів, освіта, соціальний розвиток, державна система охорони здоров’я, охорона довкілля та раціональне використання природних ресурсів, статус жінки у суспільстві, що розвивається.

За матеріалами управління агропромислового та економічного розвитку РДА