Про звернення громадян за І квартал 2018 року

April 16, 2018 / Новини

У Голопристанській районній державній адміністрації протягом січня – березня 2018 року відмічено зменшення загальної кількості звернень у порівнянні із цим же періодом 2017 року.

Загальна кількість звернень, що надійшли поштою та під час особистого прийому склала 120, проти 134 за аналогічний період 2017 року.

Більшість питань, якими переймалися заявники у своїх зверненнях до районної державної адміністрації та органів влади вищого рівня, це питання соціального захисту населення – 73 %, аграрної політики та земельних відносин – 7,5 %; освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 3,3 % та інші. На порушенні заявниками питання надано роз’яснення.

Графіки прийомів керівництва обласної та районної державних адміністрацій розіслані у виконкоми всіх сільських рад та також розміщено на веб-сайті Голопристанської райдержадміністрації.

Робота із зверненнями громадян у Голопристанській районній державній адміністрації знаходиться на постійному контролі.

За матеріалами юридичного відділу апарату районної державної адміністрації