Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації

7 серпня 2019 р. / Вакансії

ОГОЛОШЕННЯ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області

Загальні умови

Посадові обов’язки:

Спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації відповідно до посадової інструкції:

1.Забезпечує організацію і контроль виконання державних та регіональних програм з питань культури та спорту.

2. Розглядає та вносить в установленому порядку пропозиції, готує відповідні документи щодо їх заохочення та нагородження працівників освіти, учнівської молоді.

3. Готує та подає в установленому порядку статистичну звітність про стан і розвиток культури та спорту.

4. Організовує та контролює роботу, щодо впровадження здорового способу життя серед вихованців та учнів, в закладах освіти району.

5. Розробляє та готує проект розпорядження голови районної державної адміністрації, щодо організації спортивно-масової роботи.

6. Координує роботу пов’язану із здійсненням у закладах освіти професійної орієнтації учнів.

7. Виконує інші обов’язки, покладені на нього начальником відділу.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад - 3524,00 грн, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною (до 19 грудня 2019 року)

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за минулий рік;

7) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Додаткові (необов’язкові) документи

заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування

Приміщення Голопристанської районної державної адміністрації (75600, Херсонська область,

місто Гола Пристань,

вулиця 1 Травня, 41).

22 серпня 2019 року о 10:00 год.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Лубяна Наталія Олександрівна,

тел. 066-823-37-75,

email: osvita_gopri@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи

______________

3. Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

5. Особисті компетенції

1) креативність та ініціативність;

2) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації"