Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації

9 серпня 2019 р. / Вакансії

Голопристанська районна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури Голопристанської районної державної адміністрації Херсонської області

Загальні умови

Посадові обов’язки:

Головний спеціаліст сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації відповідно до посадової інструкції:

1. Бере участь у здійсненні моніторингу реалізації схеми планування території району, забудови та іншого використання територій.

2. Бере участь у координації діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів на території району, поліпшення їх архітектурного вигляду, збереження традиційного характеру середовища і об’єктів архітектурної та містобудівної спадщини.

3. Здійснює ведення містобудівного кадастру на території району.

4. Виконує роботи з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів, містобудівної документації, топографо - геодезичних матеріалів.

5. Бере участь у організації проведення архітектурно-містобудівних рад при секторі регіонального розвитку, містобудування та архітектури.

6. Здійснює моніторинг стану виконання державних та районних програм у сфері містобудування та регіонального розвитку, ведення містобудівного кадастру на території району.

7. Виконує інші завдання завідувача сектору регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад - 4900,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за минулий рік;

7) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Додаткові (необов’язкові) документи

заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування

Приміщення Голопристанської районної державної адміністрації (75600, Херсонська область,

місто Гола Пристань,

вулиця 1 Травня, 41).

29 серпня 2019 року о 10:00 год.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Калабуха Тетяна Олександрівна

тел. (05539) 2-10-42,

email: vd-kadr@gopri-rda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи

____________

3. Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

5. Особисті компетенції

1) креативність та ініціативність;

2) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації";

3) Закон України "Про архітектурну діяльність"

4) Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності"