Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" -  головного спеціаліста відділу праці, кадрової роботи та контролю за призначенням пенсій управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адм

14 травня 2019 р. / Вакансії

Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста відділу праці, кадрової роботи та контролю за призначенням пенсій управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації.

Загальні умови

Загальні умови:

Головний спеціаліста відділу праці, кадрової роботи та контролю за призначення пенсій управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації забезпечує:

-реалізацію державної політики та дотримання законодавства у сфері охорони здоров’я;

-аналізує показники стану здоров’я населення району, розробляє та забезпечує здійснення заходів щодо запобігання та зниження рівнів захворюваності та втрати працездатності населення району, пропагування здорового способу життя;

-бере участь у реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, подає до райдержадміністрації пропозиції з цих питань;

-інформує населення через засоби масової інформації з питань покращення стану здоров’я, здорового способу життя;

-організовує оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій району, вирішує організаційні питання стосовно організації роботи таборів відпочинку;

-здійснює виконання програми підтримки сім’ї, протидії тогрівлі людьми, гендерної рівності прав та можливостей жінок і чоловіків;

-подає встановлену звітність про виконання своїх функцій;

-виконання інших обов’язків відповідно до діючого законодавства.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 4900,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;.

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнена особова картка встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

7) Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Дата, час і місце проведення конкурсу:

31 травня 2019 -року о 10:00 год.

за адресою: місто Гола Пристань, 75600, Херсонська область вулиця 1 Травня, 51.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Виверець Вікторія Володимирівна

тел. (05539) 2-65-45, email: vd-soczach@gopri-rda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2.Досвід роботи

3. Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

2) орієнтація та досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook )

5. Особисті компетенції

1) відповідальність;

2) системність і самостійність в роботі;

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації";