11 травня 2019 р. / Вакансії

Загальні умови

Посадові обов’язки:

Головний спеціаліст відділу прогнозування доходів та соціального забезпечення захисту населення фінансового управління відповідно до посадової інструкції:

1.Здійснює планування, уточнення планових призначень, фінансування районного бюджету по закладах соціального захисту населення, проводить аналітичну роботу, контроль за ефективним витрачанням бюджетних коштів, збирає та надає інформацію, перевіряє та погоджує акти звіряння установ усіх рівнів бюджетів по субвенції, яка надходить з державного бюджету на соціальний захисту населення до місцевого бюджету.

2. Проводить вибіркові перевірки ефективності використання бюджетних коштів по територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та в частині пільг, субсидій і допомоги населенню.

3. Вживає відповідні заходи по ліквідації дебіторської та кредиторської заборгованості.

4.Надає до Департаменту фінансів облдержадміністрації заявки на фінансування допомоги сім’ям з дітьми, фінансування субвенції з державного бюджету на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, пільг та субсидій населенню; оперативну інформацію по пільгах та субсидіях населенню, зведені реєстри фактично нарахованих сум, зведені реєстри актів звіряння для проведення розрахунків по погашенню заборгованості.

5. Забезпечує проведення своєчасних розрахунків за надані населенню району пільги та субсидії.

6. Вносить зміни до планових призначень доходів та видатків.

7.Готує проекти рішень, розпоряджень та пропозиції керівництву щодо виконання доручень органів виконавчої влади вищого рівня.

8. Бере участь у підготовці проектів нормативних та організаційно-методичних документів, проведенні експертизи документів, що стосуються соціального захисту населення та підготовці інформації про результати цієї роботи.

9.Надає консультативно-методичну допомогу спеціалістам управління соціального захисту населення та охорони здоров’я райдержадміністрації, сільських рад та підприємцям району з питань соціального захисту населення.

10. Готує проекти відповідей на звернення та заяви, що надійшли для розгляду до відділу.

11.Виконує всі додаткові завдання, які надає начальник відділу та начальник фінансового управління.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 4900,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Тимчасово, на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (до 12 січня 2020 року)

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за минулий рік;

7) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу:

03 червня 2019 року о 10:00 год.

за адресою: 75600, Херсонська область,

місто Гола Пристань,

вулиця 1 Травня, 41.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Тичинська Ірина Василівна,

тел. (05539) 2-62-97,

email: grfu@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта

вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи

_______

3. Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

5. Особисті компетенції

1) креативність та ініціативність;

2) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність України".

Бюджетний кодекс України, бюджетне законодавство, інші законодавчі та нормативно-правові акти, що регламентують діяльність фінансового управління райдержадміністрації

Начальник фінансового управління

районної державної адміністрації Н.ВОЛОШИНА