Оголошується конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління

11 травня 2019 р. / Вакансії

Загальні умови

Посадові обов’язки:

Головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління відповідно до посадової інструкції:

1. Здійснює перевірку дотримання бюджетного законодавства у процесі розроблення проекту бюджету на відповідний рік установами освіти і культури району.

2. Аналіз потреби бюджетних коштів на виплату заробітної плати та захищених статей бюджетним установам.

3. Перевірка та аналіз бюджетних запитів головних розпорядників коштів, правильності складання і затвердження кошторисів, планів асигнувань загального фонду бюджету по освіті, культурі бюджетних установ району.

4.Перевірка розрахунків до кошторисної документації в розрізі економічної класифікації.

5. Робота з плановою та фактичною «Мережею штатами та контингентами» по кожній установі сільських рад та установ районного бюджету.

6. Перевірка звітів про виконання місцевого бюджету по галузях освіти та культури району.

7. Підготовка та надання термінових інформацій, та контрольних завдань до Департаменту фінансів.

8.Обслуговування комп’ютерної техніки, серверу.

9.Впровадження та оновлення комп’ютерних програм по бюджету та звітності( « МЕРЕЖА», «Е- звітність», «Е-дата», « СДО Казначейство – клієнт – казначейство», «АВFIN».

10.Забезпечення безперебійної роботи мережі, та зв’язку з Департаментом фінансів через корпоративну програму Comfort.

11.Виконання всіх додаткових завдань, які надає начальник відділу та начальник фінансового управління.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 4900,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за минулий рік;

7) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу:

31 травня 2019 року о 10:00 год.

за адресою: 75600, Херсонська область,

місто Гола Пристань,

вулиця 1 Травня, 41.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Тичинська Ірина Василівна,

тел. (05539) 2-62-97,

email: grfu@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта

вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (фінансово-економічне)

2. Досвід роботи

_______

3. Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

5. Особисті компетенції

1) креативність та ініціативність;

2) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність України".

Бюджетний кодекс України, бюджетне законодавство, інші законодавчі та нормативно-правові акти, що регламентують діяльність фінансового управління райдержадміністрації

Начальник фінансового управління

районної державної адміністрації Н.ВОЛОШИНА