Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

23 січня 2019 р. / Вакансії

Відповідно до листа Новофедорівської сільської ради від 11.04.2018 р. № 02-15/96 «Про конкурсний відбір», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівника закладу освіти відділ освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Залізнопортівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, що знаходиться за адресою: с. Залізний Порт, вул. Миру, Голопристанського району Херсонської області.

Вимоги до претендентів на вакантну посад директора: є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років або стаж на керівній посаді не менше року, має навички роботи з комп’ютерною технікою. Особа, яка виявила бажання брати участь у конкурсі у визначений термін подає такі документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурсі на посаду; автобіографія; особовий листок з обліку кадрів з двома фотокартками 3х4; копії документів про освіту; копії паспорта та ідентифікаційного коду; письмова згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання; програма розвитку закладу, в якій повинні бути чітко відображені заходи, які будуть вживатися претендентом для вирішення наявних у закладі освіти проблем, забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності; медична довідка; мотиваційний лист довільної форми.

Прийом документів здійснюватиметься в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації за адресою: м. Гола Пристань, вул. Карла Маркса, 7, за додатковою інформацією про конкурс та прийняття документів для участі у конкурсі звертатися до головного спеціаліста відділу Познякової Наталії Андріївни, e-mail: osvita_gopri@ukr.net.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дати опублікування оголошення, кінцевий термін подання документів 22 лютого 2019 року.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА