10 грудня 2018 р. / Вакансії

Голопристанська районна державна адміністрація оголошує конкурс

на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" - спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Голопристанської районної державної адміністрації

Херсонської області

Загальні умови

Посадові обов’язки:

Спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації. відповідно до посадової інструкції:

1. На виконання наказу начальника відділу вносить до бази даних Реєстру нові записи, зміни до персональних даних Реєстру, проводить знищення записів бази даних в режимі реального часу, візуальний та автоматизований контроль повноти та коректності персональних даних Реєстру.

2. На виконання наказу начальника відділу, вносить до бази даних відповідні службові відмітки щодо виборців, які не будуть голосувати за своїми виборчими адресами у зв'язку з їх включенням до списків виборців на інших виборчих дільницях.

3. Здійснює друкування та оформлення списків виборців.

4. Дотримується конфіденційності, режиму захисту інформації, програмного та апаратного забезпечення відділу.

5. Здійснює реєстрацію заяв виборців.

6. Приймає, реєструє, зберігає, розсилає документи відділу поштою та доставляє документів відділу у межах Голопристанського району.

7. Забезпечує додержання єдиного порядку відбору, схоронності, якості оброблення документів, що створюються під час діяльності відділу для передачі на зберігання до архівного відділу районної державної адміністрації .

8. Бере участь у підготовці документів з питань компетенції відділу.

9. Дотримується конфіденційності, режиму захисту інформації, програмного та апаратного забезпечення відділу.

10. За дорученням начальника відділу може виконувати інші обов’язки, що віднесені до компетенції відділу.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад - 2643,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Безстроково.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за минулий рік;

7) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу:

27 грудня 2018 року о 10:00 год.

за адресою: 75600, Херсонська область,

місто Гола Пристань,

вулиця 1 Травня, 41.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Калабуха Тетяна Олександрівна

тел. 2-10-42,

email: vd-kadr@gopri-rda.gov.ua

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта

Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи

_______

3. Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння працювати з інформацією;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою.

5. Особисті компетенції

1) відповідальність;

2) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації";

3) Закон України "Про адміністративні послуги";

4) Закон України "Про Державний реєстр виборців";

5) Закон України "Про місцеві вибори";

6)Закон України "Про вибори Президента України";

7) Закон України "Про вибори народних депутатів України"