Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новософіївського ЗПЗСО

16 жовтня 2020 р. / Вакансії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 року № 827, рішення 54 сесії сільської ради сьомого скликання від 15.10.2020 № 499 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новософіївської ЗПЗСО», з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності Новософіївської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника ЗПЗСО з відповідної оплатою праці згідно чинного законодавства України с. Новософіїївка Новософіївської сільської ради, що знаходиться за адресою: вул. Центральна, 57,(раніше Леніна) с. Новософіївка, Херсонська область.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду керівника Новософіївського ЗПЗСО. с. Новософіївка Новософіївської сільської ради :

• є громадянином України;
  • має повну вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста або магістра та стаж педагогічної роботи не менше 3 років;
  • мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • вільно володіти державною мовою;
  • має навики роботи з комп'ютерною технікою;
  • успішно пройдений конкурс.

Документи:

• заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурс на посаду, згода на обробку персональних даних;
  • автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • довідку про відсутність судимості;
  • ксерокопія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше 3 років на момент їх подання;
  • копії документів про вищу освіту не нижче ступеня спеціаліста або магістра;
  • копія документа що посвідчує особу та підтверджує громадянство України та реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист і перспективний план розвитку навчального закладу – подаються до Новософіївської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 29, с. Новософіївка, Голопристанський район, Херсонська область, 75664, ( E-mail:novosof_650278 ).

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі – з дня оприлюднення оголошення 16.10.2020 до 05.11.2020 року ( двадцять календарних днів).

Документи про участь у конкурсу приймаються до Новософіївської сільської ради. Конкурсний відбір буде проведений 12.11.2020 року у приміщенні Новософіївської сільської ради за адресою: вул. Центральна , 29, с.Новософіївка, Голопристанський район, Херсонська область, 75664 12.11.2020 року

Засідання конкурсної комісії відбудеться 16.10.2020 року о 12- 00 годині в приміщенні Новософіївської сільської ради за адресою вул. Центральна, 29, с. Новософіївка, Голопристанський район, Херсонська область, 75664.

По питанням конкурсу звертатися після засідання комісії до секретаря комісії.