Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В"

20 лютого 2019 р. / Вакансії

Херсонської області

Загальні умови

Посадові обов’язки:

Головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління відповідно до посадової інструкції:

1. Здійснює контроль і керівництво роботою по штатах апарату управління сільських рад.

батьківських прав, та інші, що стосуються захисту прав дитини.

2. Приймає та відправляє електронну пошту.

3.Збір по нарахуванню заробітної плати по бюджетним установам району.

4.Занесення касових видатків по сільських радах по всіх функціях загального та спеціального фонду.

5.Здійснює планування, уточнення планових призначень, фінансування районного бюджету, аналітичну роботу, контроль за ефективним витрачанням бюджетних коштів, збір та надання інформації, перевірку та погодження звітів установ усіх рівнів бюджетів по:

- Органах місцевого самоврядування по загальному та спеціальному фондах в розрізі рівнів бюджету;

- Місцева пожежна охорона;

- Житлово-комунальне господарство;

- Фізична культура і спорт;

- Періодичні видання (газети та видання);

- Будівництво;

- Сільське і лісове господарство, рибне господарство та мисливство ;

- Транспорт, дорожнє господарство, зв’язок, телекомунікація та інформатика;

- Інші послуги, пов’язані з економічною діяльністю;

6.Надання розшифровок, зведених звітів по мережі, штатах і контингентах установ, що фінансуються з місцевих бюджетів до Департаменту фінансів

1. Збір та надання інформації до Департаменту фінансів:
  • щодо здійснення моніторингу вирівнювання заробітної плати державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування;

- про стан розрахунків бюджетних установ і організацій, які фінансуються з місцевих бюджетів за енергоносії та житлово-комунальні послуги;

1. 7.Виконання всіх додаткових завдань, які надає начальник відділу та начальник фінансового управління.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 4900,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1) копію паспорта громадянина України;

2) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за минулий рік;

7) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу:

11 березня 2019 року о 10:00 год.

за адресою: 75600, Херсонська область,

місто Гола Пристань,

вулиця 1 Травня, 41.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Тичинська Ірина Василівна,

тел. (05539) 2-62-97,

email: grfu@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта

вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра (фінансово-економічне)

2. Досвід роботи

_______

3. Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння виробляти пропозиції, їх аргументувати та презентувати;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) виконання плану змін та покращень;

2) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

5. Особисті компетенції

1) креативність та ініціативність;

2) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

2) Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Закон України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність України".

Бюджетний кодекс України, бюджетне законодавство, інші законодавчі та нормативно-правові акти, що регламентують діяльність фінансового управління райдержадміністрації

Начальник фінансового управління

районної державної адміністрації Н.ВОЛОШИНА