September 8, 2017 / Вакансії

Управління агропромислового та економічного розвитку Голопристанської районної державної адміністрації

оголошує конкурс на зайняття вакантної посади
державної служби категорії "Б" - завідувача сектора інвестицій та туризму відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку

Голопристанської районної державної адміністрації

Херсонської області

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Основні посадові обов’язки:

1. Організовує роботу щодо розроблення і здійснення заходів для покращення інвестиційного та інноваційного клімату району у сфері туризму та діяльності курортів.

2. Організовує роботу з надання пропозицій, розроблення та виконання програм економічного і соціального розвитку району на короткостроковий, середньостроковий періоди, державних і районних програм розвитку в сфері туризму та діяльності курортів, нормативно-правових актів щодо стратегічного планування розвитку відповідних галузей.

3. Здійснює аналіз стану і тенденцій розвитку сфер туризму та діяльності курортів району, прийняття участі у визначенні пріоритетів розвитку відповідних сфер, а також формуванні напрямів інвестиційної політики та підготовки пропозицій із зазначених питань, спрямованих на забезпечення сталого розвитку району та організацію надання туристичних послуг, підвищення їх якості та конкурентоспроможності.

4. Готує пропозиції щодо реформування і розвитку туризму, діяльності курортів, спрямованих на виконання законів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, та забезпечення здійснення заходів для їх реалізації.

5. Бере участь у підготовці відповідних інформаційних матеріалів з питань, що належать до компетенції сектору.

Умови оплати праці:

Посадовий оклад – 3850 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду:

Тимчасова. На час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (до 20 лютого 2020 року)

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави за 2016 рік.

7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів – 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Дата, час і місце проведення конкурсу:

17 жовтня2017 року, початок о 10:00 год.

За адресою: 75600, Херсонська обл., місто Гола Пристань, вул. 1 Травня, 67

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу:

Єрмоленко Тетяна Вікторівна,

тел. (05539) 2-63-34,

email: vd-agroprom@gopri-rda.gov.ua

Вимоги до професійної компетентності

Кваліфікаційні вимоги

1.

Вища, не нижче ступеня магістра

2.

Досвід роботи

досвід роботи на посадах державної служби категорії "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Професійна компетентність

Вимога

Компоненти вимоги

Лідерство

- уміння обґрунтовувати власну позицію;

- досягнення кінцевих результатів.

Прийняття ефективних рішень

- уміння вирішувати комплексні завдання;

- ефективно використовувати ресурси (у тому числі фінансові і матеріальні);

- встановлення цілей, пріоритетів та орієнтирів.

Комунікації та взаємодія

- уміння ефективної комунікації та публічних виступів;

- співпраця та налагодження партнерської взаємодії.

Впровадження змін

- реалізація плану змін;

- оцінка ефективності здійснених змін.

Управління організацією роботи та персоналом

- організація і контроль роботи;

- вміння працювати в команді та керувати командою;

- оцінка і розвиток підлеглих.

Особистісні компетенції

- аналітичні здібності;

- інноваційність та креативність;

- самоорганізація та орієнтація на розвиток.

Професійні знання

Компоненти вимоги

Вимога

1.

Знання законодавства

1) Конституція України;

2) Закони України:

«Про державну службу»;

«Про запобігання корупції»;

2.

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Конституція України;

2) Закон України "Про державну службу";

3) Закон України "Про запобігання корупції";

4) Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні";

5) Закон України "Про службу в органах місцевого самоврядування";

6) Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

7)Закон України "Про туризм";

8) Земельний кодекс;

9)Закон України "Про інвестиційну діяльність" ;

10) інші нормативно-правові акти.

Начальник управління

агропромислового та економічного