13 лютого 2018 р. / Вакансії

Загальні умови

Посадові обов’язки

.Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Голопристанської районної державної адміністрації відповідно до посадової інструкції:

1. Організовує розроблення і здійснення заходів, щодо удосконалення організації цивільної оброни, захисту населення від надзвичайних ситуацій, запобіганню їх виникненню і реагування на них.

2. Розробляє і реалізує заходи, щодо участі органів управління і сил цивільної оброни у виконанні завдань територіальної оборони.

3. У межах своєї компетентності забезпечує реалізацію державної політики стосовно державної таємниці, встановлює контроль за її збереженням.

4. Організовує роботи пов’язані з ліквідацією надзвичайних ситуацій, контролює в межах своєї компетенції готовність органів управління і сил цивільної оборони до дій за призначенням.

5. Бере участь у проведенні державної експертизи містобудівної документації та проектів будівництва потенційно-небезпечних об’єктів у частині додержання вимог цивільної оборони і техногенної безпеки.

6. Координує діяльність органів місцевого самоврядування, служб цивільної оборони підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності і підпорядкування щодо пошуку і рятування людей та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

7. Розробляє разом із зацікавленими організаціями прогнози ймовірності виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

8. Організовує підготовку органів управління і сил цивільної оборони та населення до дій в умовах надзвичайних ситуацій.

9. Розробляє пропозиції щодо удосконалення нормативно - правових актів та в установленому порядку вносить їх на розгляд голові райдержадміністрації та управлінню надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації.

10. Організовує та здійснює через засоби масової інформації інформування населення щодо законодавства з питань дотримання вимог цивільної оборони та захисту населення від надзвичайних ситуацій, заходів які вживаються органами виконавчої влади для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та іншої інформації, пов’язаної з правовим навчання та пропагандою з питань запобігання надзвичайних ситуацій.

11. Вносить в установленому порядку пропозиції щодо обмеження, а в разі потреби припинення роботи підприємств окремих виробництв, цехів, експлуатації робочих місць до установлення порушень, які можуть привести до виникнення надзвичайних ситуацій.

12. Бере участь у розгляді районною державною адміністрацією органами місцевого самоврядування питань цивільної оборони.

13. Виконує інші доручення начальника відділу у сфері житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4100 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копію паспорта громадянина України;

2) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави за 2017 рік.

7) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Строк подання документів - 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Дата, час і місце проведення конкурсу

2 березня 2018 року, початок о 10.00 год. за адресою: 75600, Херсонська область, місто Гола Пристань, вулиця 1 Травня, 41

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Олійник Анастасія Вікторівна,

тел. 066 668 33 78,

email: gkh-gopri@ukr.net.

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта

вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи

_______

3. Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1. Якісне виконання поставлених завдань

1) вміння працювати з інформацією;

2) орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

2. Командна робота та взаємодія

1) вміння працювати в команді;

2) вміння ефективної координації з іншими.

3. Сприйняття змін

1) здатність приймати зміни та змінюватись.

4. Технічні вміння

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

5. Особисті компетенції

1) відповідальність;2) системність і самостійність в роботі.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

Знання законодавства

Знання:

- Конституції України;

- Закону України "Про державну службу";

- Закону України "Про запобігання корупції"

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

- Закон України "Про місцеві державні адміністрації";

- Закон України "Про доступ до публічної інформації";

- Закон України "Про житлово-комунальні послуги"