Нарада щодо визначення переліку об’єктів ремонту автомобільних доріг загального користування, що мають першочергове значення для області та підлягають ремонту в 2020 році

10 вересня 2019 р. / Новини

10 вересня 2019 року в Голопристанському районі відбулась нарада під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації, голови комісії з визначення переліку об’єктів ремонту автомобільних доріг загального користування, що мають першочергове значення для області та підлягають ремонту в 2020 році Сергія В’ячеславовича Козиря.

За участі начальника управління автомобільних доріг загального користування місцевого значення Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації Галамаги А.В., заступника голови районної державної адміністрації Антошиної О.М., Бехтерського сільського голови Бурака М.І., заступника Гладківського сільського голови Кондратюка В.В., Добропільського сільського старости Долматівської сільської ради Зуденкова С.І., в.о.Долматівського сільського голови Баранової А.І., секретаря Чулаківської сільської ради Брегіди Т.М., провідного спеціаліста відділу економічного розвитку управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації, секретар комісії Омельянової О.Л.

Під час наради розглянуті питання ремонту доріг та визначено першочерговість виконання робіт, узгоджено перспективний план роботи до 2022 року.

Також обговорено питання проведення будівництва амбулаторій у селах Нова Збур'ївка та Стара Збур'ївка.