Нарада керівників закладів освіти

21 січня 2020 р. / Вакансії

Нарада керівників закладів освіти

15 січня 2020 року відбулося робоча нарада з керівниками закладів та установ освіти району на якій представлено начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольгу Сєрову.

На часі - обговорення стратегічних цілей розвитку освіти Голопристанського району на 2020 рік.

Розглянуто важливі питання щодо результатів позачергової перевірки закладів освіти з питань створення безпечного середовища у закладах з масовим перебуванням дітей, забезпечення епідеміологічного середовища, своєчасність проведення щеплень відносно вакцино керованих інфекцій.

Також порушені питання стосовно проведення сертифікацію педагогічних працівників. підготовки до ЗНО у 2020 році, формування попередньої мережі класів на 2020-2021 н.р., проведення приписки юнаків до призовної дільниці у 2020 році, підготовку організації відпочинку дітей у 2020 році, а також фінансово-господарської діяльність закладів та установ освіти у 2020 році.

В нараді прийняли участь заступник голови районної державної адміністрації Олена Антюшина, начальник Голопристанського відділу ГУ ДСНС України Віктор Фисуненко, відповідальна особи з материнства та дитинства КП «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вікторія Юнусова. керівник КЗ "ФГГ з обслуговування закладів освіти, культури" Тетяна Мануйленко

За результатами розгляду даних питань були прийняті управлінські рішення.