На Голопристанщині урочисто відзначили День медичного працівника

June 16, 2017 / Новини

Сьогодні своє професійне свято відзначили медичні працівники Голопристанського району. Святковий концерт відбувся у Голопристанському районному Будинку культури за присутності керівництва району та міста, медичних працівників, громади міста та району.

Призначення лікаря – рятувати життя людей і оберігати їхнє здоров’я. Ці споконвічні цінності є найважливішими за всі скарби у світі, тому професія медика була, є і буде однією з найблагородніших.

Привітати всіх причетних до благородної професії медика прийшов перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Богачук.

Віктор Михайлович звернувся до присутніх з привітальними словами та під час урочистої частини вручив грамоти голови Голопристанської районної державної адміністрації найкращим працівникам медичної галузі району.

Паралельно з офіційною частиною відбувався святковий концерт за участю художніх колективів Голопристанського району.

«Родзинкою» свята стали виступи медичних працівників: лікарів та медсестер КУ “Голопристанська ЦРЛ” та КП “Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Коли ми ставимо запитання про те, яка професія є найважливішою, то, безумовно, кожен називає свою професію. Але медичні працівники щасливі від того, що мають дар від Бога – рятувати здоров’я людині. Тож, приєднуючись до всіх привітань з нагоди свята, хочеться ще раз висловити всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання, а ще – родинного щастя та добробуту, здійснення найзаповітніших мрій!