Колегія районної державної адміністрації

13 лютого 2020 р. / Новини

13 лютого 2020 року при голові районної державної адміністрації Костянтину Золотаревському відбулось засідання колегії Голопристанської районної державної адміністрації.

На засіданні були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Максим Жакулін, заступник голови районної державної адміністрації Олена Антюшина, голова районної ради Віталій Соловйов, члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, голови об’єднанихтериторіальних громад та сільські голови району.

На початку засідання Костянтин Олександрович представив присутнім новопризначеного першого заступника голови Голопристанської районної державної адміністрації Максима Юрійовича Жакуліна (розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 лютого 2020 року №5-ос).

На розгляд колегії виносились питання:
1.Про виконання районного бюджету та бюджетів усіх рівнів за 2019 рік.
2.Про стан виконання виконкомом Новозбур’ївської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі освіти, культури, фізкультури і спорту.
3. Про виконання плану заходів щодо соціально-медичної та соціально-трудової реабілітації військовослужбовців, які повертаються із зони антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням голови від 17 березня 2015 року № 99 "Про районну комісію з вирішення питань щодо соціально-медичної та соціально-трудової реабілітації військовослужбовців, які повертаються із зони антитерористичної операції" у 2019 році та основні напрямки роботи у 2020 році.

Після заслуховування доповідачів, присутні долучились до обговорення.
За підсумками засідання були прийняті змістовні та конкретні рішення.