Керівництво Збройних Сил України інформує: Щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом

28 вересня 2016 р. / Новини

Міністерство оборони України проводить відбір кандидатів на проходження військової служби за контрактом в Збройні Сили України. На військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби (військовозобов'язані та жінки віком від 18 до 50 років, придатні за станом здоров'я) Строк проходження військової служби за контактом може бути терміном від 6 місяців до 3 років - для осіб рядового та сержантського складу, від 6 місяців до 5 років - для осіб офіцерського складу. Президентом України визначено завдання щодо підвищення з 2016-го року соціальних стандартів, грошового, матеріальнo-технічного забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України до гідного рівня, розбудувати боєздатну армію. Основними перевагами військової служби за контрактом є: - стабільне грошове забезпечення та поетапне його зростання.

Громадянам, які виявили бажання підписати контракт передбачено одноразову грошову допомогу (особам рядового складу - вісім мінімальних заробітних плат, особам сержантського і старшинського складу - дев'ять мінімальних заробітних плат, особам офіцерського складу - десять мінімальних заробітних плат), а також з 1 січня 2016 року збільшено грошове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, а саме: заробітна плата військовослужбовців складає: за контрактом 7-8 тис. гривень, командир взводу - 9 тис. гривень, командир роти - 10 тис. гривень, командир батальйону - 12 тис. гривень, командир бригади - 14 тис.грн.

При підписанні контракту на період до закінчення особливого періоду зберігається пенсія та заробітна платня на підприємствах та організаціях.

- можливість кар'єрного зростання: Запроваджено присвоєння первинного військового звання "молодшого лейтенанта" військовослужбовцям рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період Запроваджено порядок призначення на офіцерські посади осіб сержантського і старшинського складу, які мають бойовий досвід та не мають вищої освіти;

- право на безкоштовне отримання заочної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» (після закінчення терміну першого контракту);

- речове забезпечення у відповідності до визначених норм і термінів; - отримання військовослужбовцями та членами їх сімей безоплатної кваліфікованої медичної допомоги у військових медичних закладах охорони здоров'я;

- можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищy освіту та інше.

за довідковою інформацією звертайтесь до Голопристанського районного військового комісаріату м. Гола Пристань, пров. Поштовий, 22, тел. 2-65-04.