До Голопристанської районної державної адміністрації завітали працівники районного будинку культури з Маланкою

13 січня 2020 р. / Новини

Сьогодні, 13 січня, в день, коли віряни відзначають Щедрий вечір, до Голопристанської районної державної адміністрації завітали працівники районного будинку культури з Маланкою, щоб привітати державних службовців з новорічними та різдвяними святами.

Гості виконували колядки, щедрівки, в яких побажали всім присутнім щастя, здоров’я та успіхів в новому 2020 році. Глядачі із великим задоволенням поринули у святкову атмосферу.

Колектив районної державної адміністрації подякував гостям за щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають колядники та щедрувальники, обов’язково має здійснитися у Новому році.

Голова районної державної адміністрації Костянтин Золотаревський вручив колядникам солодкі гостинці та побажав їм творчих здобутків, успіхів та здійснення найзаповітніших мрій.