Будівництво двох нових сучасних лікарських амбулаторій у Голопристанському районі

9 вересня 2019 р. / Новини

У цьому році на Голопристанщині розпочато будівництво двох нових, сучасних лікарських амбулаторій на території сіл Нова Збур’ївка та Стара Збур’ївка.

У ході робочої наради, за участі заступника голови районної державної адміністрації Антюшиної О.М., голови районної ради Соловйова В.О., Новозбур’ївського сільського голови Самойленко Т.І., Старозбур’ївського сільського голови Маруняка В.В та представника підрядної організації погоджено календарний графік виконання робіт на будівництво вищезазначених амбулаторій.

Керівництво району та представники сільської ради особисто впевнились, що процес розпочато. Також із районного бюджету буде забезпечено співфінансування будівництва даних об’єктів у розмірі 10% від загальної вартості робіт.